• دارسو
  • /
  • بلاگ
  • /
  • تأیید راه اندازی Xiaomi Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra در تاریخ 29 مارس

تأیید راه اندازی Xiaomi Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra در تاریخ 29 مارس

تأیید راه اندازی Xiaomi Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra در تاریخ 29 مارس

شیائومی اخیراً اعلام کرده است که رویداد راه اندازی محصول جدید خود را در 20 مارس در 29 مارس در چین و همچنین در سراسر جهان برگزار می کند. تا این زمان ، این شرکت فاش نکرده است که چه محصولاتی روانه بازار می شوند.

در حالی که چند روز به این رویداد باقی مانده است ، این شرکت رسماً تأیید کرده است که چند مدل از گوشی هوشمند پرچمدار Mi 11 یعنی Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra را به بازار عرضه خواهد کرد. به غیر از این ، این شرکت همچنین چند دستگاه دیگر نیز راه اندازی خواهد نمود.

گوشی Xiaomi Mi 11 Pro

این شرکت همچنین پوستر تیزر جعبه خرده فروشی Xiaomi Mi 11 Pro را به اشتراک گذاشته است که شامل شارژر در جعبه نیست. علاوه بر این ، نام تجاری چینی تلفن هوشمند “نازک و سبک” را “Android King” می نامد.

هنگامی که شیائومی گوشی هوشمند Mi 11 را به بازار عرضه کرد ، در آن شارژر وجود نداشت اما نوع دیگری از تلفن تقریباً با همان قیمت وجود داشت که یک شارژر را در جعبه خرده فروشی اضافه می کرد. ما انتظار داریم که این شرکت در دستگاه های آینده نیز همین کار را انجام دهد.

انتظار می رود هر دو گوشی هوشمند سری Mi 11 آینده – Mi 11 Pro و Mi 11 Ultra با پشتیبانی از شارژ سریع 67 وات عرضه شوند. در مقایسه با نوع قبلی، از نظر سرعت شارژ یک قدم جلوتر است.

گزارش شده است که شیائومی مخصوصاً برای دو گوشی پرچمدار آینده شارژر GaN ساخته است و شرکت با خرید این قابلیت، آن را به صورت رایگان ارائه دهد که کار بسیار خوبی خواهد بود.

به غیر از این گوشی های هوشمند ، این شرکت لپ تاپ Mi Notebook Pro را در همان رویداد راه اندازی خواهد کرد. چند محصول دیگر در تاریخ 29 مارس عرضه می شوند اما برای دانستن بیشتر در مورد آنها ، باید چند روز دیگر صبر کنیم.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.