• دارسو
  • /
  • بلاگ
  • /
  • بررسی کوتاه نوکیا ۳.۲: هوشمند بودن، انعطاف پذیری و قدرت را در یک گوشی تجربه کنید!

بررسی کوتاه نوکیا ۳.۲: هوشمند بودن، انعطاف پذیری و قدرت را در یک گوشی تجربه کنید!

معرفی نوکیا ۳.۲

بزرگ و هوشمندانه است

با داشتن صفحه نمایشی که در همه ی محیط ها خودش را وفق میدهد، میتوانید در عمق محتواهای تصویری مورد علاقه تان غرق شوید. این صفحه نمایش با شرایط نوری مختلف، چه خارج و چه داخل خانه، خود را منطبق میکند.

دیگر نیاز نیست که شبها در خانه بمانید! با وجود دوربین های مهندسی شده برای کار در همه نورها و همچنین ذخیره کردن خاطرات خود، به صورت ذخیره سازی داخلی و خارجی، لذت بیشتری را تجربه کنید. سپس با باز کردن قفل بیومتریک صورت، همه چیز را ایمن نگه دارید.

قدرت را در روزهای خود جاری کنید!

برای آخر هفته، شارژر را در خانه بگذارید! چرا که با یک بار شارژ، باتری گوشی نوکیا 3.2 تا 2 روز برای شما کار میکند. این باتری قدرتمند همراه با هوش مصنوعی، که می آموزد چگونه از تلفن برای به حداقل رساندن برنامه و مصرف برق استفاده کند، یک زوج بی نظیر را تشکیل می دهند. هوش مصنوعی می‌آموزد و به باتری برای ماندگاری فراتر از حد معمول کمک می کند.

GOOGLE ASSISTANT: دستیار بی جیره مواجب

تنها با یک Tap برای انجام کارهای خانه و بیرون، از گوشی خود کمک بگیرید!
با دستیار Google Button3 زندگی در همینجایی که هستید با سرعتی بیشتر به جریان می افتد. از او سوال بپرسید، برنامه های خود را ببینید و بررسی کنید یا حتی چراغ ها را خاموش و روشن کنید. دستیار شما هنگامی که بیشتر از آن استفاده کنید حتی بیشتر از قبل یاد می گیرد. بنابراین شما می توانید با انجام کارهای کمتری به گوشی موبایل اجازه دهید بیشتر کار کند تا شما به دیگر جنبه های زندگی خود مشغول شوید. با اندروید وان در نوکیا ۳.۲ همچنین میتوانید تجربه ایی خالص از اندروید نسخه ۹(پای) را دریافت کنید. تجربه ایی بکر و اصیل…

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.