بخشش زیبایی به جهان: کارل زایس

کمپانی کارل زایس

اگر شما از طرفداران دوربین های عکاسی حرفه ای باشید قطعا با کمپانی کارل زایس آشنایی دارید. این شرکت آلمانی تولیدکننده سیستم‌های نوری، اندازه‌گیری‌های صنعتی و وسایل پزشکی است که در سال ۱۸۴۶ توسط کارل زایس پایه‌گذاری شد و بعدها افراد دیگری نیز به مشارکت با او ادامه دادند. کارل زایس در ابتدا به تولید میکروسکوپ های تک عدسی پرداخت و توانست توجه جامعهٔ علمی را جلب نماید. سپس بر روی میکروسکوپ‌های دولنزی تمرکز کرد و پس از آن به تولید عدسی برای عینک، دوربین‌های صحرایی و دیگر محصولات چشمی پرداخت. کیفیت لنزهای این کمپانی به حدی بود که به سرعت توانست شهرتی جهانی کسب کند.

این کمپانی بزرگ آلمانی که تخصص آن در زمینه ی اپتیک و عدسی است این اواخر به دلیل ورود به عرصه ی تولید دوربین های چندگانه موبایل بیش از پیش بر سر زبان ها افتاده است. از دیگر محصولات این کمپانی خوش نام میتوان به عدسی دو چشمی دقیق ، تلسکوپ ، دید در شب ، دوربین تفنگ ، عدسی عینک و دوربین عکاسی اشاره کرد.

کارل زایس با مشارکت شرکت نوکیا زمان زیادی را به منظور ایجاد راهکارهایی برای دستیابی به بهترین نتیجه ممکن در تصویربرداری صرف کردند. و طی سال گذشته میلادی این دو شرکت توانستند با تولید دوربین های چندگانه و بهبود پردازش دیجیتالی تصویر بهترین کیفیت تصویر برداری را ارائه دهند.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.