• دارسو
  • /
  • بلاگ
  • /
  • اندروید 11 چیست؟ و چه رابطه ای به one ui 3 دارد؟

اندروید 11 چیست؟ و چه رابطه ای به one ui 3 دارد؟

اندروید 11 و آشنایی با امکانات جدید آن

اندروید 11 ٬ یازدهمین نسخه از سیستم عامل گوگل است که در هشتم سپتامبر 2020 ( 18 شهریور 1399) در اختیار عموم قرار گرفته است. گوگل یازدهمین نسخه از سیستم عامل اندروید را پس از چهار نسخه بتای عمومی رسما منتشر کرده است

امروز، سامسونگ الکترونیک اعلام کرد که راه اندازی رسمی One UI 3 ، آخرین نسخه برای انتخاب دستگاه های سامسونگ سری Galaxy به همراه طراحی جدید و جذاب، ویژگی های روزمره پیشرفته و شخصی سازی عمیق ارائه شده است. این ارتقا با سیستم عامل Android 11 در دسترس خواهد بود و این تعهد، سامسونگ را در ارائه سریعترین نوآوری به مصرف کنندگان تقویت کرده و به عنوان بخشی از تعهد پشتیبانی از سه نسل سیستم عامل های به روز شده برای میلیون ها دستگاه محسوب میشود.

به دنبال برنامه دسترسی زود هنگام ، One UI 3 در دستگاه های سری Galaxy S20 (Galaxy S20+ ، S20 و S20 Ultra) در کره ، ایالات متحده و بیشتر بازارهای اروپا عرضه شده است. این نسخه در بیشتر مناطق و سایر دستگاه های سامسونگ مانند Galaxy Note20 ، Z Fold2 ، Z Flip ، Note10 ، Fold و S10 جانمایی شده است. این به روزرسانی در نیمه اول سال 2021 در دستگاه های Galaxy A در دسترس خواهد بود.

دکتر TM Roh، رئیس تجارت ارتباطات سیار سامسونگ گفت: “راه اندازی One UI 3 تعهد ما برای ارائه بهترین تجربه های تلفن همراه به کاربران Galaxy است که به آنها دسترسی سریع به جدیدترین سیستم عامل را می دهد. One UI 3 نمایانگر بخشی جدایی ناپذیر از مأموریت ما برای ایجاد مداوم تجربیات ابتکاری و بصری جدید برای مصرف کنندگان در طول چرخه عمر دستگاه است. بنابراین وقتی دستگاه Galaxy دارید ، دروازه ای برای تجربه های جدید و غیر تصور برای سالهای آینده را در اختیار خواهید داشت.

طرحی تازه برای تجربه زیباتر وبهتر

طراحی ارتقا در One UI 3 حتی با استفاده از یک تجربه ساده و ظرافت می تواند، کاربران Galaxy را خوشنود کند.

ویژگی هایی که بیشتر از آنها استفاده می کنید و از آنها بازدید می کنید مانند صفحه اصلی ، صفحه قفل ، اعلان ها و صفحه سریع در این رابط کاربری برای برجسته سازی اطلاعات مهم از نظر بصری بهبود یافته اند. جلوه های تصویری جدید ، مانند جلوه کم نور / تاری برای اعلان ها ، به شما کمک می کند تا سریعاً بر روی مهمترین موارد تمرکز کنید. ابزارک های جدید در صفحه اصلی بسیار منظم، تمیز و شیک طراحی شده اند.

جلوه های حرکتی نرم و انیمیشن ، همراه با بازخورد لمسی طبیعی ، پیمایش به هنگام استفاده از گوشی موبایل به یک عمر لذتبخش تبدیل میشود. محو شدن صفحه قفل تمیزتر به نظر می رسد ، ضامن ها به آرامی به زیر انگشتان شما می آیند و فشار دکمه ها واقع بینانه تر است. جابجایی بین برنامه ها به طور طبیعی جریان می یابد ، زیرا One UI با پشتیبانی از ویژگی های جدید به صورت یکپارچه در بین برنامه موجود است و یک تجربه جامع و کامل را در سراسر اکوسیستم گسترده Galaxy ارائه می دهد.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.