• دارسو
  • /
  • بلاگ
  • /
  • آیا آیفون 13 مینی تا اواخر سال 2021 عرضه خواهد شد؟!

آیا آیفون 13 مینی تا اواخر سال 2021 عرضه خواهد شد؟!

iphone 13

تاریخ عرضه و قیمت آیفون 13

ما انتظار داریم تاریخ عرضه آیفون 13 در سپتامبر 2021 تعیین شود ، اما ممکن است با توجه به همه گیری Covid-19 این موضوع تغییر کند.

طی 10 سال گذشته ، شرکت اپل به طور مداوم گوشی های خود را ابتدای ماه سپتامبر معرفی کرده و 10 روز بعد آن ها را روانه بازار کرده است. اما در سال 2020 به دلیل همه گیری کووید 19 این زمانبندی تغییر کرد و انتشارش را به تاخیر انداخت.

آیفون 12 و آیفون 12 پرو در ماه اکتبر رونمایی شدند و آیفون 12 مینی و آیفون 12 پرو نیز در ماه نوامبر منتشر شدند. انتظارمی رود که اپل تاریخ عرضه آیفون 13 خود را به سپتامبر 2021 منتقل کند.

آیفون جدید چه قابلیت جدیدی می تواند داشته باشد؟

اپل همچنین در نظر دارد حسگر اثر انگشت در صفحه نمایش را به مدل های آیفون 13 اضافه کند که علاوه بر Face ID ، به عنوان روش جایگزین، برای احراز هویت بیومتریک مورد استفاده قرار گیرد.

وقتی صحبت از فناوری پیشرفته دوربین می شود ، شایعات حاکی از آن است که می توانیم حسگری بزرگتر از آیفون 12 پرو مکس در اختیار داشته باشیم ، بعلاوه ممکن است در لنزهای فوق عریض در مدل های آیفون 13 “پرو” پیشرفت هایی حاصل شود.

اگر بخواهیم در ارتباط با فناوری صفحه نمایش صبحت کنیم؛ باید گفت سال 2021 سالی بود که شرکت اپل سرانجام از نمایشگرهای 120Hz ProMotion برای مجموعه آیفون استفاده کرد و این امر با تغییر فناوری LTPO OLED کم مصرف، حاصل شد.

ما از منابع مختلف شنیده ایم که انتظار بروزرسانی عظیم و یا عجیبی را نداشته باشیم، زیرا شایعات نشان می دهد که این شرکت تمرکز خود را بر اصلاح طراحی ، بهبود فضای داخلی و ساخت دوربین های قوی تر گذاشته است.

همه اینها در حال حاضر حدس و گمان است و ممکن است با آماده شدن اپل برای انتشار گوشی بعدی همه ی این فرضیات، غلط از آب در بیاید.

درباره قیمت آیفون 13 اطلاعات کمی در دست است ، اما انتظار داریم که در سطح مشابهی با آیفون 12 باشد. قیمت این گوشی ها بیشتر از گوشی های سری آیفون -11 است این افزایش قیمت به دلیل اضافه شدن شبکه ارتباطی 5G و چند عنصر فنی دیگر است.

آیفون جدید چه نام دارد؟

این احتمال وجود دارد که آیفون بعدی آیفون 13 نامیده نشود، زیرا عدد 13 در مناطقی از جهان ، از جمله ایالات متحده به عنوان یک عدد بدشانس نامیده می شود؛ بنابراین ممکن است اپل بخواهد از این نامگذاری صرف نظر کند.

با شایعاتی که حاکی از آن است ما شاهد طراحی نسبتاً مشابه آیفون 12 خواهیم بود ، ممکن است این شرکت در حال آماده سازی آیفون 12s برای سال 2021 باشد. این روش معمول برای اپل است که یک سری S ارتقا یافته نسبت به نسل قبلی خود را ارائه دهد.

این به معنای آن است؛ که هر چیزی که در اینجا در مورد آن صحبت می کنیم در واقع ممکن است iPhone 12s و iPhone 12s Pro نامیده شود که سال بعد در ویترین فروشگاه دارسو جای خواهند گرفت.

محصول با موفقیت به سبد خرید اضافه شد.